O nas

ujecialotnicze.pl PRODUKCJA FILMOWA to nowa marka powstała z zespolenia dwóch firm ARTCAM (Artur Gajdziński) i Drofiak Film (Jacek Drofiak) specjalizująca się w kompleksowej produkcji reklamowej/filmowej/telewizyjnej. W swoim portfolio posiadamy setki zrealizowanych zleceń. W Polsce jesteśmy prekursorami (od 2005 roku) filmowania z bezzałogowych platform latających. Nasze dotychczasowe doświadczenia z planów filmów fabularnych od kilku lat z powodzeniem wykorzystujemy podczas realizacji komercyjnych zleceń.

Artur Gajdziński

Artur_Gajdzi_ski_01

– pilot i konstruktor zdalnie sterowanych platform latających (helicam, dron). W swojej karierze wielokrotnie zajmował miejsca na podium Mistrzostw Polski w tej dyscyplinie włącznie z mistrzostwem w 1995 r. Był także reprezentantem kraju w Mistrzostwach Europy i Świata. Od 2003 r. wykonuje zdjęcia fotograficzne ”z lotu ptaka” dla firm i agencji prasowych. Obecnie zajmuje się pilotażem zdalnie dronów przygotowanych pod filmowe kamery RED oraz ARRI.

Jacek Drofiak

– autor zdjęć, producent, operator steadicamu. Od 2005r. zajmuje się produkcją oraz postprodukcją filmową i telewizyjną. W tym czasie jako autor zdjęć stworzył lub współtworzył wiele znanych oraz nagradzanych produkcji („Tam i z powrotem” Nagroda specjalna w Gdyni za kreację świata przyszłości). Jego specjalnością jest stabilizacja kamery, uzyskanie płynnego obrazu podczas filmowania w ruchu z ziemi i z powietrza przy pomocy steadicamu oraz latającej bezzałogowej kamery.